Twee antieke polychrome keramieken Delftse dekselvazen met chinoiserie decors. Minimale chips en rand-glazuur schades. Gemerkt: APK. 18e - 19e Eeuw. Mogelijk Pieter Kocx, 1701 - 1722. Afmeting: 27 x 11,8 cm. ø. In redelijk/goede staat.