,Zuid-Duitse barok commode. 18e eeuw. Noten met wortelnoten fineer op vurenhouten corpus, met bandintarsia en hart ingelegd in blad. (één slot mist), Lichte fineerschades. Afmeting . 86x62x110 cm. In redelijk/ goede staat