19e Eeuw, Franse bouille klok op console met 8-daags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Schildpad en bouille inleg in goede staat. (minimale beschadigingen). Emaille naamplaatje mist, bij deurtje rechtsonder vergulding beschadigd. Afmeting: 38 x 20 x 12 cm . In redelijk/goede staat