Groot antiek ivoren Chinees snijstuk. Gezicht met opengewerkte hoofdtooi met figuren. Gesigneerd, 19e eeuw. Bijzondere kwaliteit. Stukje gelijmd Afmeting circa: 30 x 14 cm ø. In goede staat Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites