Zuid-Duitse barok commode. 18e eeuw. Noten met wortelnoten fineer op vurenhouten corpus en bandintarsia en hart ingelegd in blad. (één slot mist), Lichte fineerschades. Afm. 86x62x110 cm. Cond.: R/G.