Mooie antieke Franse vergulde bronzen pendule met fijne uitgevoerde versieringen (prachtige vergulding). Jonge vrouw bij piedestal, achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met veerslinger. Afm. 46 cm. In zeer goede staat.