Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek, 19e eeuw. Halfuur-slag met silent functie en slow/fast functie. Lund & Blockley, To the Queen 42 pall mall London. Originele zwarte geeboniseerde houten kast met vergulde bronzen ornamenten. Afm. 39x30x29 cm. In zeer goede staat.