Uiterst zeldzame 17e - 18e eeuw Zaanse notenhouten gestoken wandklok met wekker functie. Prachtig snijwerk met Bacchus, putti, wapen en ranken (fruit). (Vier originele bronzen gewichten). Afm. 79 cm. In goede originele staat.