Mooie zilveren theepot en suikerpot, Empirestijl , 835/000, Hollands. Theepot en suikerpot, schuitvormig, versierd met dubbele filetranden. MT.: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, jl.:X:1907 Totaal ca 560 gr. Knopje theepot iets beschadigd. 20x8x14 cm. In goede staat.