Zilveren mes met staande leeuw op het heft. Mes met zilveren heft van staande leeuw welke een schild vasthoudt. nagekeurd met waarborgteken voor ongewaarborgd gehalte van nationale oorsprong. Met stalen lemmet. Achterzijde is van de leeuw is wat afgevlakt. Lengte 22 cm.