Negentiende eeuws Franse tafelklok met Vernis Martin stijl, beschildering en verguld brons sierwerk, Herbauth o Paris (bovenop klok beschildering bijgewerkt) 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag en veerslinger 33cm Cond:R/G