Zeer grote Franse pendule omstreeks 1870, verguld, vrouw met stoomtrein en globus in haar hand. Op de voorgrond een liggende leeuw, 8 daags uurwerk met veerslinger. Van compositiemetaal 55x80cm. Cond:G