Twee werken op papier: 1x Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G en 1x Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 60x60cm. Cond.: G