Klein zilveren roomkommetje, 835/000, rijkelijk versierd met drijfwerk van figuren en krullen, 19e eeuws. Met keur voor belasting: uitgevoerd en wederom ingevoerd. ø8x4,5 cm. ca 44 gr. Iets uit model. Cond.: G