Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Witgouden oorhanger met obsidiaan, diamant en topaas
Startprijs 190 EUR
niet beschikbaar
Beschrijving
Prachtige oorstekers, WG 585/000 met obsidiaan diamant en topaas. Grote oorstekers met geruwd obsidiaan, afgeronde randen. de oorsteker is versierd met een rand met paarse topaas en diamant om en om gezet. Grootte oorstekers 22x13 mm.