Heel bijzonder vergulde haaknaaldenhouder, 835/000, met priem en hierbij 5 vergulde zilveren haaknaalden. Nederlands gekeurd. Het geheel in een ivoren doos met een ovale ivoren garenwinder. 8,5x5cm Cond.: G