Achtiende eeuwse bronzen uurwerk anno 1740 8 daags met halfuurslag, twee hamers op bel en wekkerfunctie 1 wijzer twee gewichten, niet roigineel gesigneerd Woumn Themsche, functies niet getest 37x27x21 Cond:G