Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 4 deurs kast met laden, halve Corinthische zuilen, putti, leeuwen en grote figuren, poten weg, kast moet worden gerestaureerd, verbindingen/lijstwerk los 180x146x67cm Cond:R