Zeventiende eeuwse Hollandse bijbel, door Hieronymus Sweerts 1687, deze bijbel is in ongerestaureerde staat, met originele lederen band, 3 delen bronzen hoekornamenten missen(veel gebruikerssporen) 41x26x14cm Cond:R