Twee antieke gravures 18e eeuw, een petite marine A.V.D Velde pinx, gegraveerd door J.P.le Bas (1707-1783)(beschadigd) en een Vue des environs de hefsingque, naar een schilderij van J.Pillement, gegraveerd door P.C. Canot (beschadigd)(1710-1777) Cond:R 36x24 en 34x26cm