Zilveren zakhorloge met spillegang, London. Horloge met extra kast en voorzien van zilveren horlogeketting met gourmetschakels. Horloge behoeft restauratie bij glas,wijzers ontbreken en de plaat is beschadigd. MT.: Susanna Peppin jl.: M: 1847