Parfumflacon zilver verguld, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Cloissonné met florale motieven van emaille met edelstenen. De flacon heeft de vorm van een tafelbel. ø 4x7 cm ca. 57 gr. 20e eeuw. Gestempeld Fedor Ruckert Moskow. Cond.: U