Vier keer antiek Chinees porselein, 1 Kang Xy kop en schotel(gemerkt, chips van schotel) Twee 18e eeuwse schotels domkerblauw floraal (1chip,randschade) 1 Imari kom 18e eeuw, tuindecor(randschade) 9-15cm Cond:R