Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x kristallen kaasstolp, amandelgeslepen met onderschaal 19e eeuw (chips onderschaal), 1x bonbonschaal ca. 1900 met floraal decor (1 pootje beschadigd) en 1x Art Deco vaas ca. 1930-1950 Cond.: G