Groot origineel 19e eeuwse Boulle klok uurwerk met 8-daags uurwerk, halfuurslag (incl. slinger) en vergulde messing wijzerplaat met perfecte emaille cartouches. Gesigneerd Villard Paris in zeer goede staat 31x29x7cm.