Twee antieke Duitse grafieken: 1x ets Vincent Deckerr 1903 (zwerver) 17x12cm. en 1x steendruk 19e eeuw "Erzherzog Carl von Oesterreich", druck und Verlag von Gustav Georg Lange in Darmstadt 59x45cm. Cond.: G