Twee antieke landkaarten Oldenzaal een grote Oldenzalia Ut erat cum caperietur et munitiones ejus de Struerentur ab Ordinibus Belgiae Foederatie anno 1626 (vochtvlekken) en een kaart, vermoedelijk oldenzaal onder belegering 16e en 17e eeuw, ets op papier 49x36 en 31x22 cm Cond:R