Zilveren tafelaansteker en luciferdooshouder, 835/000. Een tafelaansteker gemerkt Master Dorgento en een luciferdooshouder met ruitgravering, Nederlands gekeurd, ca 1930. Aansteker 5.5x7cm, en etui luciferdooshouder 9x8 cm. Cond G