Bijzondere 18e eeuwse zilveren ajourgezaagde Louis Quinze lepelvaas versierd met Floraal graveerwerk, op vierkante voet. Mr F. Seitmaler-Augsburg 1771. voorzien van zes 18e eeuwse lepeltje met spitse steel en bak, onbekend meesterteken. ca. 287 gram 14,5x 11 cm Cond:G