Zeldzame 18e eeuwse staande klok gemaakt door Dijkstra Sneek met centrale secondenwijzer, datum, dagaanduiding, maanstand, wekker en kwartierslag op dubbele bel. Mahoniehouten kast met intarsia en gegraveerde verzilverde/vergulde wijzerplaat. 245cm. Cond.: G