Prachtige gesigneerde 19e eeuwse houtgestoken stoof anno 1897 door D. Frieller te Domburg. Rondom handgestoken panelen met diverse voorstellingen betreffende jacht en roofvogel met slang. Bevat zuilen en messing kapitelen en koperen hengsel (mooie kwaliteit) in goede originele staat 20x23x25cm.