Vergulde sierkurk en kaarsendover met ajourgezaagde letters ULM en vliegende vogel, gemerkt handarbeit en meesterteken. Kaarsendover met miniatuurvisser met pijp in de mond en grote vis aan de hengel. kurk 9,5cm, dover 6cm Cond:G