Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 1792. ca 35 gr 21 cm Cond:G