Veertien delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (2 soorten): 1x 4 kop & schotels met 1 losse schotel 5xø11cm. (decor van landschappen met baai), alles onbeschadigd en 1 soort met 2 kop & schotels en 1 losse schotel met decor van pagodes in landschap (1 bordje goed, rest beschadigd of haarlijn)