Grote vroeg 19e eeuwse eethoek met mahoniefineer bestaande uit een empire uittrektafel met bijzondere spantpoot (fineerschades) en daarbij 7 Louis Seize mahoniehouten stoelen (1x armleunstoel) met intarsia ca. 1780. bevat oudere restauraties. 70xø113cm. (met tussenblad 166cm.) en 86x45x47cm. Cond.: R-G