Kavel van vier oude lampen: 1x Dresden porseleinen tafellamp ca. 1980, voorstellend een danseres (vinger beschadigd), 1x porseleinen tafellamp Duitsland, gemerkt N met kroon met floraal decor (bloem beschadigd), 1x tafellamp van messing met glas (goed) en 1x wandlamp van messing met glas 16-46cm. Cond.: R-G