Kavel divers zilver: 1x Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U, 1x Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U, 1x Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U, 1x Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U en 1x Veertien delen antiek bestek o.a: 11 fruitmesjes met parelmoer heft, 1x botermesje met parelmoer heft, 1x messenvijl met ivoren heft en 1x grote vork met ivoren heft 16-29cm.