Kavel van 6 delen antiek Chinees porselein 19e eeuw: 2x kleine rijstwijn kommen imari, 1x 8-kantige grote kom met floraal decor binnen en buiten, gesigneerd (chip van voet af) en 1x kom met kreeft, krab en karperdecor (stukje uit bovenrand) 6-ø10cm. Cond.: R-G