Twee Delftsblauwe keramieken schenkkannen (azijn en olie) ca. 1800 (of ouder). Octagonaal gemerkt P.K. (Pieter Kam gemerkt) met voorstelling van engelen en figuren. Beide beschadigd 18x6xø8cm. Cond.: R