Vijf oude/antieke porseleinen figuren: 1x man in 18e eeuwse kledendracht (goed), 1x twee figuren (wit met gouddecor), man en vrouw ca. 1880, ongemerkt (man mist vinger, vrouw is beschadigd bij sokkel en hand), 1x twee figuren ca. 1880 van man en vrouw, (ongemerkt) 10-18cm. Cond.: M-G