Twee Japanse/Chinese porseleinen schalen 18e-19e eeuw en een Kutani schenkkan: 1x 18e eeuwse ovale schaal met figuren en floraal decor (China) 15,5x8,5x2cm. , 1x Japans imari met geschulpte rand 19e eeuw met floraal decor 5,5x16x19cm. en 1x Kutani schenkkan 19e eeuw, gemerkt 15x11x7,5cm. Cond.: G