Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje gelijmd) en 3x gaaf ø23cm.. Schotels hebben decor van landschap en figuren Cond.: R-G