Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast en eiken kap. maanstand, dagaanduiding, secondenaanduiding. Gesigneerd Benedictus del Campo (Amsterdam geb. 1700? - werkzaam ca. 1742). In ongerestaureerde staat met fineerschade. Inclusief gewichten, sleutel en slinger, H.: 260cm. Cond.: R