Vier werken op papier: Drie werken Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 20e eeuw, Oostindische inkt op papier, twee figuren aan tafel 21x30cm. Cond.: G