Twaalf bij elkaar horende Chinees porseleinen kop & schotels 18e eeuw, Kang Xi. Decor van gedetailleerde landschappen en floraal decor in coullissen, verso gesigneerd. 3x kopje gaaf, 2x kopje haarlijn en/of beschadigd, 7x schotel goed waarvan 3x minimale chip ø12cm. en 5xø8,5cm. Cond.: R-G