Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x gelijmd extra), 4x geschulpte schotels zijn gaaf. 4xø6,8cm. en ø11,1cm. Cond.: R-G