Schitterende grote Franse pendule ca. 1850 vuurverguld (vergulding) brons met marmer. Voorstellend een engel met toorts, putti en stervende adelaar. bevat 8-daags gesigneerd Frans uurwerk met veerslinger en halfuurslag. gesigneerd Paris / C.H. 42x35x14cm. Cond.: G