Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap en geschilderde panelen. Mooie meerkrab gekleurde eikenhouten kast met gave beschilderde wijzerplaat. Uurwerk met wekkerfunctie en halfuurslag. Prachtige originele klok 170x45x24cm. Cond.: G