Armand Marseille karakter pop, gemerkt op hoofd G 329 B A.1.M. orgm 26-7,5. Biscuit hoofd met open mondje en 2 ondertandjes, lichtbruin-blond haar en blauwe slaapogen. Papier maché/composiet lichaam (5 geledingen) en vaste polsje. Rechter wijsvinger beschadigd H.: 35cm.