4-Luik Herman Krikhaar nr. 4/4 1976 (Almelo 1930 - 2010 Draguignan), lithografie op papier, epreuve de artiste, 1x portret Karel Appel, 1x portret Constant, 1x portret Rooskens, 1x portret Corneille (beperkte oplage, 4 sets van gedrukt) 32x24cm. Cond.: G